Metropolis Design Hotel

Metropolis® Design Hotel Sp. z o.o. SKA usytuowany jest w samym sercu Starego Miasta w Krakowie. Zaledwie kilkuminutowy spacer magicznymi ulicami dzieli nas od Bulwarów Wiślanych, Zamku Królewskiego na Wawelu, Rynku Głównego czy tajemniczych zakątków Kazimierza.

Nasz designerski obiekt został tak zaprojektowany, aby łączyć nowoczesność z funkcjonalnością, opierając się na śmiałych aranżacjach. Wnętrza zaskoczą Was różnorodnością motywów kolorystycznych, ciekawym wyposażeniem pokoi oraz nowoczesnym oświetleniem. Projektując obiekt chcieliśmy by komfort towarzyszył Wam na każdym kroku, a nasza dbałość o szczegóły uprzyjemniała pobyt.

 

Zastosowane materiały łączą się ze sobą tworząc harmonijną całość, a wykorzystane barwy i sposób oświetlenia poprawiają nastrój. Każdy element jest dokładnie przemyślany, odzwierciedlając doświadczenia osób tworzących obiekt i podkreślając naszą miłość do detali. Metropolis® Design Hotel Sp. z o.o. SKA posiada 60 estetycznych pokoi (jedno- i dwuosobowych) w tym uroczy Metropolis OVERSIZE SUITE, który kryje w sobie słoneczną przestrzeń z panoramicznym widokiem na Wawel oraz relaksującym jacuzzi w sypialni.