O nas

Firma Meblomex powstała w 1996 roku, jako przedsiębiorstwo zbudowane na wieloletniej rodzinnej tradycji i doświadczeniu w produkcji mebli.

 

Założyciel firmy, Jacek Żmuda, od najmłodszych lat obserwował pracę swego dziadka, który w niewielkim warsztacie wytwarzał niepowtarzalne meble z drewna litego. Pasja i zdobyta wiedza, zaowocowały stworzeniem prężnie działającego przedsiębiorstwa, które od lat wychodzi naprzeciw różnorodnym wymaganiom rynku. A dzięki nowoczesnym technologiom i elastycznej strukturze organizacyjnej zmienia się, stając się rozpoznawalną marką na rynku meblarskim.

 

W roku 2011 jednoosobowa działalność, przekształca się w Spółkę z o.o.

 

A w roku 2013 zostaje oddany do użytku nowy nowoczesny zakład produkcyjny, który jest obecną siedzibą spółki. Od 2018 roku poprzez dalszy rozwój i otwarcie się na kolejne wyzwania, meblomex staje się spółką akcyjną.
Nasza firma produkuje meble przeznaczone dla obiektów użyteczności publicznej, takich jak biura, hotele, galerie handlowe. Zajmujemy się kompleksową realizacją  przedsięwzięć poprzez doradztwo techniczne, logistykę, transport i montaż mebli. Dzięki doświadczeniu i otwartości z powodzeniem wprowadzamy w życie nawet najbardziej ambitne i unikalne projekty. Rzetelność i jakość tworzonych przez nas rozwiązań, zyskały uznanie w oczach naszych klientów.

 

W trosce o zasoby przyrodnicze stale udoskonalamy procesy produkcyjne.  Stosujemy wyłącznie materiały  spełniające certyfikaty i normy budowlane , co pozwala nam tworzyć meble przyjazne środowisku naturalnemu.

 

 

Co nas wyróżnia?

Meblomex to siła zespołu profesjonalistów, ciągle rozwijających swoje kompetencje.

Stosowane przez nas standardy technologiczne pozwalają osiągnąć wysoką, jakość naszych produktów.   

Ale także otwartość na potrzeby ludzi, zaangażowanie w spieranie działalności charytatywnej.