Strefa architekta

Panel logowania

Nie pamiętasz hasła?

Załóż swoje konto!

Po rejestracji i zalogowaniu się do Strefy Architekta
Oferujemy:
Wygodny dostęp do plików 2D, 3D, tekstur, katalogów, próbek materiałów i kolorystyki produktów udostępnionych w jednym miejscu,Pełne zaangażowanie, indywidualne podejście i pomoc z naszej strony w przygotowywane przez Ciebie projekty tak w zakresie wyceny jak i doboru oferty, materiałów doradztwa technologicznego.

Atrakcyjne i przyjazne miejsce do spotkań z Klientami gdzie przy dobrej kawie możecie omówić projekt, sprawnie i kompleksowo dobrać do niego wyposażenie korzystając z najlepszego wzornictwa.

Abyś mógł w naszym salonie profesjonalnie zaprezentować klientowi swój pomysł zapewniamy salkę konferencyjną, łącze do dużego monitora, wydruki w kolorze, dostęp do sieci.

Udział w organizowanych przez nas ciekawych wydarzeniach jak premiery nowości rynkowych, szkolenia produktowe a także spotkania z najlepszymi europejskimi projektantami.

Korzystne warunki współpracy

Produkty MBX to optymalne rozwiązania dla komfortowego, zdrowego i energooszczędnego klimatu wnętrza. Poznaj nasze możliwości.

Pragniemy, abyście tworzyli razem z nami przyszłość.

Zapraszamy do współpracy architektów i projektantów poszukujących oryginalnych oraz designerskich mebli, i dodatków przeznaczonych do przestrzeni prywatnych i publicznych.

Jeżeli poszukujesz rozwiązań technologicznych, nowości produktowych, inspiracji oraz bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami firm, zapraszamy na nasze spotkania.

Jednodniowa konferencja szkoleniowa daje możliwość szczegółowego zapoznania się z ofertami wiodących marek produktów będących w ofercie naszej firmy, również tych, które dopiero zaczynają działać na polskim rynku.

To okazja, aby zobaczyć niepowtarzalne ekspozycje, poznać opinie ekspertów, wymienić wrażenia oraz miło spędzić czas.

Treść dostępna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników. Prosimy o zalogowanie się.