Strefa architekta


   

Panel logowania

Nie pamiętasz hasła?

Załóż swoje konto!

Po rejestracji i zalogowaniu się do Strefy Architekta
Oferujemy:

Wygodny dostęp do plików 2D, 3D, tekstur, katalogów, próbek materiałów i kolorystyki produktów udostępnionych w jednym miejscu,

Pełne zaangażowanie, indywidualne podejście i pomoc z naszej strony w przygotowywane przez Ciebie projekty tak w zakresie wyceny jak i doboru oferty, materiałów doradztwa technologicznego.

Atrakcyjne i przyjazne miejsce do spotkań z Klientami gdzie przy dobrej kawie możecie omówić projekt, sprawnie i kompleksowo dobrać do niego wyposażenie korzystając z najlepszego wzornictwa.

Abyś mógł w naszym salonie profesjonalnie zaprezentować klientowi swój pomysł zapewniamy salkę konferencyjną, łącze do dużego monitora, wydruki w kolorze, dostęp do sieci.

Udział w organizowanych przez nas ciekawych wydarzeniach jak premiery nowości rynkowych, szkolenia produktowe a także spotkania z najlepszymi europejskimi projektantami.

Korzystne warunki współpracy

Produkty MBX to optymalne rozwiązania dla komfortowego, zdrowego i energooszczędnego klimatu wnętrza. Poznaj nasze możliwości.
   
Pragniemy, abyście tworzyli razem z nami przyszłość.

Zapraszamy do współpracy architektów i projektantów poszukujących oryginalnych oraz designerskich mebli, i dodatków przeznaczonych do przestrzeni prywatnych i publicznych.

Jeżeli poszukujesz rozwiązań technologicznych, nowości produktowych, inspiracji oraz bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami firm, zapraszamy na nasze spotkania.

Jednodniowa konferencja szkoleniowa daje możliwość szczegółowego zapoznania się z ofertami wiodących marek produktów będących w ofercie naszej firmy, również tych, które dopiero zaczynają działać na polskim rynku.

To okazja, aby zobaczyć niepowtarzalne ekspozycje, poznać opinie ekspertów, wymienić wrażenia oraz miło spędzić czas.